הצטרפו אלינו!

יש עתיד לספורט בישראל

11 מרץ 2021 14:50 | יש עתיד

יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד: "כל ילד בארץ צריך חוג ספורט אחד בחינם"

מפלגת יש עתיד הציגה את מצע הספורט, על רקע משבר הקורונה בו נפגעה פעילותם הספורטיבית של רבים.
יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, וחה"כ יואל רזבוזוב, הדגישו את הצורך בפעילות ספורטיבית מגיל צעיר, בייחוד בשנה האחרונה וריבוי הסגרים בהם נמנעה פעילות גופנית.

יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד: "כל ילד בארץ צריך שיהיה לו חוג ספורט אחד לפחות בחינם - זה מה שאנחנו מתכננים לתת. בבית ספר צריך ארבע פעמים בשבוע לעשות ספורט, לא פעמיים כמו שעושים היום כששולחים אותם עם כדור לשחק. אנחנו נדאג שהספורט ינוהל בצורה מקצועית, שמאמנים יוכלו לקבל דמי אבטלה אם יש להם שנה כמו שנת הקורונה. ונדאג שבאופן כללי כל העסק הזה ינוהל כאילו אנחנו מבינים שספורט טוב לכל אדם צעיר במדינת ישראל."

 

חה"כ יואל רזבוזוב, מתח ביקורת על התנהלות הממשלה במהלך משבר הקורונה: "אנחנו המפלגה היחידה שדואגת לספורט. המפלגה היחידה שהיא הכתובת לספורטאים, גם מקצוענים, גם לאלה שמתאמנים בספורט העממי.  בסופו של דבר המאמנים זה הבסיס לספורט וחייבים לקדם את מעמד המאמן. כספורטאי אולימפי לשעבר תמיד הפתיע אותי כשפוליטיקאי הופיע רק ברגע הזכייה. איפה הוא היה ברגעים שהייתי צריך אותו? יש עתיד עובדת בשביל הספורט והספורטאים כל הזמן."

על כן, במצע המפלגה ניתן למצוא פתרונות לבעיית ההשמנה בקרב ילדים ובני נוער, וכן עיסוק בפיתוח תשתיות ספורט שיקדמו את מעמדה של ישראל בספורט העולמי. בין היתר באמצעות -

• הוספת 15 דקות אימון גופני יומי ועוד שעתיים שבועיות למערכת החינוך.

• סבסוד חוגי ספורט ומתן ואוצ'רים לחוגים לילדים – פרויקט צומח שיתחיל מכיתות ד'-ה'.

• השקעה בתשתיות מתקני ספורט עם מימון מלא של בניית מתקני ספורט לרשויות חלשות.

• בלי מאמנים אין ספורט - נבסס את מעמד המאמן ונדאג לזכויות סוציאליות עבור מאמני הספורט.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

בואו ניקח אחריות - יחד

אם האזרחים והממשלה יעבדו יחד, נמנע את הסגר, נפתח את שנת הלימודים.
איך עושים את זה?
חיסונים, מסיכות, תו ירוק. איזון נכון בין הבריאות לכלכלה.

המשך לקריאה

לראשונה מזה שלוש שנים, הממשלה אישרה את תקציב המדינה.

הממשלה ה-36 הביאה הבוקר בשורה גדולה לישראל במגוון תחומי החיים. לאחר שלוש וחצי שנים של שיתוק, עבר הבוקר תקציב חברתי שידאג לחלשים ויחזק את הכלכלה הישראלית.

המשך לקריאה

התחלה חדשה באירופה

עברו הרבה יותר מעשר שנים בהן לא דיבר אף שר ישראלי בפני כנס שרי החוץ של האיחוד. עכשיו הדברים משתנים. יש ממשלה חדשה, אנרגיה חדשה, הגיע הזמן להתחלה חדשה.

המשך לקריאה

בשורה עבור כל ישראלי שמאמין בשוויון

בג"ץ זיהה את העוול שטמון בתהום שנפערה בין זעקת הציבור לבין הממשלה הקודמת. כעת נפעל כדי שהתינוקות הבאים להורים גאים יוולדו מוקפים חום ואהבה ורופאים דוברי עברית. פורסם לראשונה ב-ynet

המשך לקריאה

צפו: יו"ר יש עתיד ושר החוץ, יאיר לפיד התייחס בפתח ישיבת הסיעה לחוק האזרחות:

אם האופוזיציה תצביע נגד החוק, היא תוכיח שיותר חשוב לה להיות נגד הממשלה, מאשר להיות בעד המדינה.

המשך לקריאה

ילדיו של אברהם אוהבים כדורגל

סיכום ביקור היסטורי באיחוד האמירויות>>‌‌ ‌‌

המשך לקריאה

אירוע מיוחד לציון חודש הגאווה בראשות סגן שר החוץ עידן רול

סגן שר החוץ עידן רול: "כדי ליצור שינוי צריך אנשים רבים מכלל זירות החיים. שינוי יכול להיעשות על ידי מחוקקים ודיפלומטים, עיתונאים ואמנים, אבל לא פחות מכך על ידי אנשים שעובדים בהייטק או במשרות שונות ומבקשים ממנהלי הHR שלהם לערוך אירוע גאווה במשרד. אתה לא חייב להיות אקטיבסט חברתי כדי להיות חלק חשוב בשינוי".

המשך לקריאה

הודעה משותפת למשרד להגנת הסביבה, משרד האנרגיה, משרד התחבורה ומשרד הכלכלה:

שרת הכלכלה אורנה ברביבאי, שרת האנרגיה קארין אלהרר, השרה להגנת הסביבה תמר זנדברג ושרת התחבורה מרב מיכאלי מצהירות: "נשתף פעולה בנושא מדיניות האקלים של ישראל, כדי להוביל להפחתה של 85% בפליטות גזי החממה של ישראל עד 2050"

המשך לקריאה

לאור המחירים הגבוהים לחופשות בישראל החליט שר התיירות יואל רזבוזוב, לא להמשיך את הקמפיין הקורא לחופשה עירונית בישראל

עוד בטרם נכנס שר התיירות יואל רזבוזוב לתפקידו יצא משרד התיירות בקמפיין בערוצי התקשורת המעודד חופשה בערים בישראל. אלא שמאז עלו מחירי החופשות, זאת בין היתר בגלל משבר הקורונה, העלויות הגבוהות, החוסר בעובדים ומגבלות הכניסה לישראל.

המשך לקריאה

סדרת שיתופי פעולה של השרה לשוויון חברתי

כחלק ממשלת האחדות והרצון לעבוד למען אזרחי מדינת ישראל, קידמה בשבוע האחרון השרה לשוויון חברתי, ח"כ מירב כהן, פעולות משותפות יחד עם שר האוצר, אביגדור ליברמן ושרת הפנים, איילת שקד.

המשך לקריאה

מצא את מטה השטח הקרוב אליך