הצטרפו אלינו!

יש עתיד לספורט בישראל

11 מרץ 2021 14:50 | יש עתיד

יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד: "כל ילד בארץ צריך חוג ספורט אחד בחינם"

מפלגת יש עתיד הציגה את מצע הספורט, על רקע משבר הקורונה בו נפגעה פעילותם הספורטיבית של רבים.
יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, וחה"כ יואל רזבוזוב, הדגישו את הצורך בפעילות ספורטיבית מגיל צעיר, בייחוד בשנה האחרונה וריבוי הסגרים בהם נמנעה פעילות גופנית.

יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד: "כל ילד בארץ צריך שיהיה לו חוג ספורט אחד לפחות בחינם - זה מה שאנחנו מתכננים לתת. בבית ספר צריך ארבע פעמים בשבוע לעשות ספורט, לא פעמיים כמו שעושים היום כששולחים אותם עם כדור לשחק. אנחנו נדאג שהספורט ינוהל בצורה מקצועית, שמאמנים יוכלו לקבל דמי אבטלה אם יש להם שנה כמו שנת הקורונה. ונדאג שבאופן כללי כל העסק הזה ינוהל כאילו אנחנו מבינים שספורט טוב לכל אדם צעיר במדינת ישראל."

 

חה"כ יואל רזבוזוב, מתח ביקורת על התנהלות הממשלה במהלך משבר הקורונה: "אנחנו המפלגה היחידה שדואגת לספורט. המפלגה היחידה שהיא הכתובת לספורטאים, גם מקצוענים, גם לאלה שמתאמנים בספורט העממי.  בסופו של דבר המאמנים זה הבסיס לספורט וחייבים לקדם את מעמד המאמן. כספורטאי אולימפי לשעבר תמיד הפתיע אותי כשפוליטיקאי הופיע רק ברגע הזכייה. איפה הוא היה ברגעים שהייתי צריך אותו? יש עתיד עובדת בשביל הספורט והספורטאים כל הזמן."

על כן, במצע המפלגה ניתן למצוא פתרונות לבעיית ההשמנה בקרב ילדים ובני נוער, וכן עיסוק בפיתוח תשתיות ספורט שיקדמו את מעמדה של ישראל בספורט העולמי. בין היתר באמצעות -

• הוספת 15 דקות אימון גופני יומי ועוד שעתיים שבועיות למערכת החינוך.

• סבסוד חוגי ספורט ומתן ואוצ'רים לחוגים לילדים – פרויקט צומח שיתחיל מכיתות ד'-ה'.

• השקעה בתשתיות מתקני ספורט עם מימון מלא של בניית מתקני ספורט לרשויות חלשות.

• בלי מאמנים אין ספורט - נבסס את מעמד המאמן ונדאג לזכויות סוציאליות עבור מאמני הספורט.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

התחנה הבאה: ממשלה שפויה

האוטובוס של יש עתיד חוזר לכבישים ועד יום הבחירות יסיירו בו חברי הכנסת בכל רחבי הארץ

המשך לקריאה

על מה נדבר ביום האישה

ביום האישה הזה - בשנת 2021 - על מה נדבר? האם נדבר על כל ההצלחות - על כך שהפמיניזם הוא המהפכה המוצלחת ביותר ב-100 השנים האחרונות? על ההישגים במלחמה על זכויות, שוויון, שיח וביטחון?

המשך לקריאה

"ישראל צריכה עוד שדה תעופה גדול והוא צריך להיות בנבטים"

יש עתיד, הציגה בנבטים את תוכניתה להקמתו של שדה תעופה בינלאומי בנגב. באירוע הדגיש יו"ר המפלגה יאיר לפיד את חשיבות הקמת שדה התעופה לפיתוח האזור, התיירות והעסקים:

המשך לקריאה

יש עתיד למאבק במשבר האקלים

מפלגת 'יש עתיד' הציגה תכנית חילוץ ירוקה לטיפול במשבר האקלים והגנה על הסביבה. את התכנית הציגו יו"ר המפלגה יאיר לפיד וחה"כ יוראי להב הרצנו האחראי על תחום האקלים במפלגה.

המשך לקריאה

שני מצטרפים חדשים למפלגת יש עתיד

השבוע הצטרפו אל יש עתיד שני תומכים בולטים מקרב השלטון המקומי. ראשון שבהם היה אמיר כוכבי - ראש עיריית הוד השרון. כוכבי, בן 40, בעל נסיון עבר בעבודה פרלמנטרית, ומכהן בתפקיד משנת 2018.

המשך לקריאה

מאבק בפשיעה החמורה והאלימות בחברה הערבית

היום (א') הצגנו את תכנית העבודה של 'יש עתיד' למען האזרחים הוותיקים. יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד, פתח את האירוע ואמר: ״לא ננוח עד שאנשים מעל גיל 60 יקבלו את מה שמגיע להם מהמדינה שבנו״.

המשך לקריאה

המצע שלנו בשבילכם

את מצע יש עתיד התחלנו לכתוב ב-2012 ואנחנו ממשיכים כל הזמן. הוא מורכב משני יסודות. אחד יציב, קשיח ועקרוני. השני סקרן, ערני, כמעט חסר מנוחה. המצע שלנו מכיל עקרונות ברזל שלא נזוז מהם לעולם, אבל הוא גם מסמך חי, משתנה, מתפתח.

המשך לקריאה

נבחרת יש עתיד לכנסת ה-24

השבוע הגשנו את רשימת 'יש עתיד' בבחירות לכנסת ה-24. אחרי שהוגשה הרשימה לוועדת הבחירות המרכזית, הציג יו"ר המפלגה יאיר לפיד את נבחרת המועמדים, ואמר כי זו "רשימה מנוסה ויעילה של מקצוענים שבאים לעבוד".

המשך לקריאה

יש עתיד לגיל השלישי

היום (א') הצגנו את תכנית העבודה של 'יש עתיד' למען האזרחים הוותיקים. יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד, פתח את האירוע ואמר: ״לא ננוח עד שאנשים מעל גיל 60 יקבלו את מה שמגיע להם מהמדינה שבנו״.

המשך לקריאה

יש עתיד למרחב הכפרי ולהתיישבות העובדת בישראל

מפלגת 'יש עתיד' הציגה השבוע את ״תוצרת הארץ״ - מטה ההתיישבות העובדת של המפלגה. את אירוע ההשקה הובילו יו"ר המפלגה יאיר לפיד

המשך לקריאה

מצא את מטה השטח הקרוב אליך