הצטרפו אלינו!

יש עתיד למרחב הכפרי ולהתיישבות העובדת בישראל

07 פברואר 2021 19:00 | יש עתיד

מפלגת 'יש עתיד' הציגה השבוע את ״תוצרת הארץ״ - מטה ההתיישבות העובדת של המפלגה. את אירוע ההשקה הובילו יו"ר המפלגה יאיר לפיד וראש מטה המרחב הכפרי במפלגה, ח"כ רם בן ברק. כמו כן השתתפו חברי כנסת נוספים ושורה של בכירים בהתיישבות העובדת בישראל.

עם סיום האירוע חתמו המשתתפים על אמנה לקידום החקלאות והמרחב הכפרי בישראל.

 

 

בהשקת המטה החדש הדגיש לפיד את החשיבות של המרחב הכפרי לבטחון הלאומי והתזונתי של אזרחי ישראל ולעתיד המדינה: "המרחב הכפרי מגלם לתוכו את הבטחון שלנו בערכים הישראליים, הוא הסיפור הציוני ותפקידנו לשמור עליו. בממשלה הבאה יש עתיד תעשה הכל כדי שתיק החקלאות יהיה בידה, ותעשה הכל כדי לחוקק את חוק החקלאות, שיסדיר את הקרקעות, את משק המים, את המחקר והפיתוח החקלאי".

 

 

ח"כ בן ברק, הוסיף ואמר: "כל חבריי מפלגת 'יש עתיד', ואני באופן אישי, כדור שלישי לחקלאים מעמק יזרעאל, מתחייבים לשים בראש סדר העדיפות של הממשלה הבאה את השמירה על המרחב הכפרי. חקלאות ישראלית משגשגת שיש לה את היכולת להתחרות בשוק גלובלי מחד, ולהבטיח ביטחון לתוצרת חקלאית טרייה ואיכותית, מאידך – זהו אינטרס לאומי של מדינת ישראל".

בין המשתתפים היו עמית יפרח, מזכ"ל תנועת המושבים, ניר מאיר, מזכ"ל תנועת הקיבוצים, ויעקב בכר, יו"ר הארגונים הכלכליים הקיבוציים.

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד הודה למשתתפים: "אני שמח על השותפות והחברות עם נציגי הקיבוצים והמושבים. הם נמצאים כאן איתנו מפני שהם יודעים על יש עתיד דבר אחד: עלינו אפשר לסמוך."

כתבות נוספות שיעניינו אותך

התחלה חדשה באירופה

עברו הרבה יותר מעשר שנים בהן לא דיבר אף שר ישראלי בפני כנס שרי החוץ של האיחוד. עכשיו הדברים משתנים. יש ממשלה חדשה, אנרגיה חדשה, הגיע הזמן להתחלה חדשה.

המשך לקריאה

בשורה עבור כל ישראלי שמאמין בשוויון

בג"ץ זיהה את העוול שטמון בתהום שנפערה בין זעקת הציבור לבין הממשלה הקודמת. כעת נפעל כדי שהתינוקות הבאים להורים גאים יוולדו מוקפים חום ואהבה ורופאים דוברי עברית. פורסם לראשונה ב-ynet

המשך לקריאה

צפו: יו"ר יש עתיד ושר החוץ, יאיר לפיד התייחס בפתח ישיבת הסיעה לחוק האזרחות:

אם האופוזיציה תצביע נגד החוק, היא תוכיח שיותר חשוב לה להיות נגד הממשלה, מאשר להיות בעד המדינה.

המשך לקריאה

ילדיו של אברהם אוהבים כדורגל

סיכום ביקור היסטורי באיחוד האמירויות>>‌‌ ‌‌

המשך לקריאה

אירוע מיוחד לציון חודש הגאווה בראשות סגן שר החוץ עידן רול

סגן שר החוץ עידן רול: "כדי ליצור שינוי צריך אנשים רבים מכלל זירות החיים. שינוי יכול להיעשות על ידי מחוקקים ודיפלומטים, עיתונאים ואמנים, אבל לא פחות מכך על ידי אנשים שעובדים בהייטק או במשרות שונות ומבקשים ממנהלי הHR שלהם לערוך אירוע גאווה במשרד. אתה לא חייב להיות אקטיבסט חברתי כדי להיות חלק חשוב בשינוי".

המשך לקריאה

הודעה משותפת למשרד להגנת הסביבה, משרד האנרגיה, משרד התחבורה ומשרד הכלכלה:

שרת הכלכלה אורנה ברביבאי, שרת האנרגיה קארין אלהרר, השרה להגנת הסביבה תמר זנדברג ושרת התחבורה מרב מיכאלי מצהירות: "נשתף פעולה בנושא מדיניות האקלים של ישראל, כדי להוביל להפחתה של 85% בפליטות גזי החממה של ישראל עד 2050"

המשך לקריאה

לאור המחירים הגבוהים לחופשות בישראל החליט שר התיירות יואל רזבוזוב, לא להמשיך את הקמפיין הקורא לחופשה עירונית בישראל

עוד בטרם נכנס שר התיירות יואל רזבוזוב לתפקידו יצא משרד התיירות בקמפיין בערוצי התקשורת המעודד חופשה בערים בישראל. אלא שמאז עלו מחירי החופשות, זאת בין היתר בגלל משבר הקורונה, העלויות הגבוהות, החוסר בעובדים ומגבלות הכניסה לישראל.

המשך לקריאה

סדרת שיתופי פעולה של השרה לשוויון חברתי

כחלק ממשלת האחדות והרצון לעבוד למען אזרחי מדינת ישראל, קידמה בשבוע האחרון השרה לשוויון חברתי, ח"כ מירב כהן, פעולות משותפות יחד עם שר האוצר, אביגדור ליברמן ושרת הפנים, איילת שקד.

המשך לקריאה

צפו: ראש הממשלה החליפי ושר החוץ בפתח ישיבת הסיעה:

באנו לעבוד

ישבתי אתמול בישיבת הממשלה ואני רוצה להגיד לכם מה ראיתי: ראיתי אנשים שבאו לעבוד. לא באו לריב, לא באו להעליב, באו לעבוד.

המשך לקריאה

לציון חודש הגאווה, שר החוץ וסגן שר החוץ ממפלגת יש עתיד הניפו לראשונה, את דגל הגאווה על משרד החוץ.

זו הפעם הראשונה בה מונף דגל הגאווה על בניין משרד החוץ. שר החוץ לפיד: "לרגל אירועי חודש הגאווה משרד החוץ ועובדיו מובילים מסר של סובלנות, אחווה וחופש".

המשך לקריאה

מצא את מטה השטח הקרוב אליך