הצטרפו אלינו!

יש עתיד למרחב הכפרי ולהתיישבות העובדת בישראל

07 פברואר 2021 19:00 | יש עתיד

מפלגת 'יש עתיד' הציגה השבוע את ״תוצרת הארץ״ - מטה ההתיישבות העובדת של המפלגה. את אירוע ההשקה הובילו יו"ר המפלגה יאיר לפיד וראש מטה המרחב הכפרי במפלגה, ח"כ רם בן ברק. כמו כן השתתפו חברי כנסת נוספים ושורה של בכירים בהתיישבות העובדת בישראל.

עם סיום האירוע חתמו המשתתפים על אמנה לקידום החקלאות והמרחב הכפרי בישראל.

 

 

בהשקת המטה החדש הדגיש לפיד את החשיבות של המרחב הכפרי לבטחון הלאומי והתזונתי של אזרחי ישראל ולעתיד המדינה: "המרחב הכפרי מגלם לתוכו את הבטחון שלנו בערכים הישראליים, הוא הסיפור הציוני ותפקידנו לשמור עליו. בממשלה הבאה יש עתיד תעשה הכל כדי שתיק החקלאות יהיה בידה, ותעשה הכל כדי לחוקק את חוק החקלאות, שיסדיר את הקרקעות, את משק המים, את המחקר והפיתוח החקלאי".

 

 

ח"כ בן ברק, הוסיף ואמר: "כל חבריי מפלגת 'יש עתיד', ואני באופן אישי, כדור שלישי לחקלאים מעמק יזרעאל, מתחייבים לשים בראש סדר העדיפות של הממשלה הבאה את השמירה על המרחב הכפרי. חקלאות ישראלית משגשגת שיש לה את היכולת להתחרות בשוק גלובלי מחד, ולהבטיח ביטחון לתוצרת חקלאית טרייה ואיכותית, מאידך – זהו אינטרס לאומי של מדינת ישראל".

בין המשתתפים היו עמית יפרח, מזכ"ל תנועת המושבים, ניר מאיר, מזכ"ל תנועת הקיבוצים, ויעקב בכר, יו"ר הארגונים הכלכליים הקיבוציים.

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד הודה למשתתפים: "אני שמח על השותפות והחברות עם נציגי הקיבוצים והמושבים. הם נמצאים כאן איתנו מפני שהם יודעים על יש עתיד דבר אחד: עלינו אפשר לסמוך."

כתבות נוספות שיעניינו אותך

הודעה לפעילי המפלגה

בהתאם לתקנון המפלגה, בימים אלה מתנהל הליך בחירת פעילי המפלגה שישמשו כחברי הוועידה הראשונה של המפלגה.

המשך לקריאה

שרת הכלכלה אורנה ברביבאי, הגיעה לירדן על מנת לחתום על הסכם יחד עם שר התעשייה והמסחר הירדני

שרת הכלכלה אורנה ברביבאי, הגיעה לירדן על מנת לחתום יחד עם שר התעשייה והמסחר הירדני, על הסכם סחר המסדיר העברת סחורות מירדן לרשות הפלסטינית. שוב הסתבר כי כאשר מתקיים דיאלוג, אפשר להתגבר על חסמים ולהבטיח שיתופי פעולה לטובת כל הצדדים. כלכלה היא גשר ליצירת הזדמנויות ולקידום אינטרסים הדדיים המחזקים את היציבות האיזורית.

המשך לקריאה

יו"ר יש עתיד ושר החוץ יאיר לפיד על העברת התקציב:

מילת המפתח של הרגע הזה היא אחריות. לקחנו אחריות. מה שהביא אותנו לרגע הזה היא היכולת לגשר על פערים, לנהל משברים, לא לראות בעיניים - העיקר להגיע למטרה.

המשך לקריאה

העלאת שכר חיילי החובה

חה״כ רם בן ברק, יו״ר ועדת החוץ והביטחון קיים ישיבת ועדה בהשתתפות הרמטכ״ל - רא״ל אביב כוכבי.

המשך לקריאה

הבטחנו ומקיימים: צעד ראשון בדרך לחוק דמי אבטלה לעצמאים

יש עתיד מקדמת כבר שנים את נושא העצמאיים, הצעת החוק דמי אבטלה לעצמאיים עברה בקריאה טרומית.

המשך לקריאה

לכי להבדק!

מפלגת יש עתיד הצטרפה לחודש המודעות לסרטן השד וצבעה את לוגו המפלגה בורוד.

סרטן השד הוא הסרטן הנפוץ ביותר בקרב נשים....

המשך לקריאה

בואו ניקח אחריות - יחד

אם האזרחים והממשלה יעבדו יחד, נמנע את הסגר, נפתח את שנת הלימודים.
איך עושים את זה?
חיסונים, מסיכות, תו ירוק. איזון נכון בין הבריאות לכלכלה.

המשך לקריאה

לראשונה מזה שלוש שנים, הממשלה אישרה את תקציב המדינה.

הממשלה ה-36 הביאה הבוקר בשורה גדולה לישראל במגוון תחומי החיים. לאחר שלוש וחצי שנים של שיתוק, עבר הבוקר תקציב חברתי שידאג לחלשים ויחזק את הכלכלה הישראלית.

המשך לקריאה

התחלה חדשה באירופה

עברו הרבה יותר מעשר שנים בהן לא דיבר אף שר ישראלי בפני כנס שרי החוץ של האיחוד. עכשיו הדברים משתנים. יש ממשלה חדשה, אנרגיה חדשה, הגיע הזמן להתחלה חדשה.

המשך לקריאה

מצא את מטה השטח הקרוב אליך

מה עשינו