הצטרפו אלינו!

מירב בן ארי מצטרפת ל׳יש עתיד׳

01 פברואר 2021 11:52 | יש עתיד

כיהנה בכנסת משנת 2015 עד 2019.
בעלת תואר ראשון במשפטים וממשל ותואר שני במנהל עסקים והתמחות במנהיגות ציבורית, שניהם מהמרכז הבינתחומי הרצליה. את שני התארים סיימה בהצטיינות ובין השנים 2003–2004 כיהנה כיושבת ראש אגודת הסטודנטים במרכז הבינתחומי והייתה לאישה הראשונה בתפקיד זה.


 

 

בשנת 2005 השתתפה בתוכנית "דרוש מנהיג", וזכתה בה במקום הראשון. את כספי הזכייה, חמישה מיליון ש"ח, השקיעה בהקמת מרכזי ספורט אתגרי להעצמת נוער בסיכון. את המרכזים הקימה מטעם העמותה לתפנית בחינוך קרן רש"י וניהלה אותם במשך עשר שנים. ב-2013 נבחרה למועצת העיר תל אביב.


בן ארי נבחרה לכנסת ה-20 בשנת 2015 מטעם מפלגת "כולנו". בכנסת זו הייתה חברה בעשרות ועדות וועדות משנה, בהן ועדת החוץ והביטחון, ועדת החינוך, התרבות והספורט, ועדת העבודה הרווחה והבריאות, והוועדה לקידום מעמד האישה. כמו כן, ישבה בראש השדולה למען ילדים ובני-נוער בסיכון, השדולה למען הסטודנטים וההשכלה הגבוהה, והשדולה למען חיילים בודדים.


קידמה בכהונתה עשרות חוקים ויוזמות למען צעירים, קשישים, סטודנטים, נוער בסיכון, קהילת הלהט"ב ורבים נוספים. פעילות אמיצה זו הובילה להיבחרותה חמש פעמים ברציפות לח״כית הכי חברתית בקואליציה, על פי המשמר החברתי של הכנסת.
בין היתר, הובילה את תכנית "סל גמיש" עם משרד העבודה לעודד הורים יחידנים לצאת לשוק העבודה והגדילה מענקים למשפחות חד הוריות. השיגה 11 מליון ש"ח לפעילות שנתית קבועה למען הקהילה הגאה, סייעה בתקצוב התוכנית הלאומית למען צעירים בסיכון ביותר מ-100 מליון ש"ח, והצביעה נגד חוק הפונדקאות שהפלה לרעה זוגות גאים.


מתגוררת בתל אביב, ואמא לבת.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

מאבק בפשיעה החמורה והאלימות בחברה הערבית

היום (א') הצגנו את תכנית העבודה של 'יש עתיד' למען האזרחים הוותיקים. יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד, פתח את האירוע ואמר: ״לא ננוח עד שאנשים מעל גיל 60 יקבלו את מה שמגיע להם מהמדינה שבנו״.

המשך לקריאה

המצע שלנו בשבילכם

את מצע יש עתיד התחלנו לכתוב ב-2012 ואנחנו ממשיכים כל הזמן. הוא מורכב משני יסודות. אחד יציב, קשיח ועקרוני. השני סקרן, ערני, כמעט חסר מנוחה. המצע שלנו מכיל עקרונות ברזל שלא נזוז מהם לעולם, אבל הוא גם מסמך חי, משתנה, מתפתח.

המשך לקריאה

נבחרת יש עתיד לכנסת ה-24

השבוע הגשנו את רשימת 'יש עתיד' בבחירות לכנסת ה-24. אחרי שהוגשה הרשימה לוועדת הבחירות המרכזית, הציג יו"ר המפלגה יאיר לפיד את נבחרת המועמדים, ואמר כי זו "רשימה מנוסה ויעילה של מקצוענים שבאים לעבוד".

המשך לקריאה

יש עתיד לגיל השלישי

היום (א') הצגנו את תכנית העבודה של 'יש עתיד' למען האזרחים הוותיקים. יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד, פתח את האירוע ואמר: ״לא ננוח עד שאנשים מעל גיל 60 יקבלו את מה שמגיע להם מהמדינה שבנו״.

המשך לקריאה

יש עתיד למרחב הכפרי ולהתיישבות העובדת בישראל

מפלגת 'יש עתיד' הציגה השבוע את ״תוצרת הארץ״ - מטה ההתיישבות העובדת של המפלגה. את אירוע ההשקה הובילו יו"ר המפלגה יאיר לפיד

המשך לקריאה

קמפיין הבחירות של יש עתיד 2021 יוצא לדרך

אחרי שנחשף הלוגו החדש של 'יש עתיד', פרסם היום גם סרטון המפלגה הראשון לקמפיין, עם המיתוג החדש.

המשך לקריאה

השרה מירב כהן מצטרפת ליש עתיד

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד מכריז על הצטרפותה של השרה לשיווין חברתי מירב כהן ליש עתיד:

 

המשך לקריאה

יו"ר הוועדה לביקורת המדינה החדש: ח"כ אלעזר שטרן

הוועדה לביקורת המדינה אישרה פה אחד את המלצת וועדת הכנסת למנות את חה"כ אלעזר שטרן (יש עתיד) לתפקיד יו"ר הוועדה לביקורת המדינה. הוא יחליף בתפקיד את עפר שלח שהתפטר מהכנסת.

המשך לקריאה

שני חברי כנסת חדשים מטעם יש עתיד

חברי הכנסת הנכנסים ולדימיר בליאק ומשה (קינלי) טור פז הצהירו אמונים במליאת הכנסת, והצטרפו לחבריהם לסיעת יש עתיד בכנסת ה-23. השניים הצטרפו לאחר התפטרותם של אבי ניסנקורן ועינב קאבלה מתפקידם.

המשך לקריאה

אנחנו מוכנים

ממשלת השיתוק הלאומי קרסה. הגיעה הזמן של אזרחי מדינת ישראל לזכות לממשלה שתטפל במשבר ולא בעצמה.

המשך לקריאה

מצא את מטה השטח הקרוב אליך