הצטרפו אלינו!

מירב בן ארי מצטרפת ל׳יש עתיד׳

01 פברואר 2021 11:52 | יש עתיד

כיהנה בכנסת משנת 2015 עד 2019.
בעלת תואר ראשון במשפטים וממשל ותואר שני במנהל עסקים והתמחות במנהיגות ציבורית, שניהם מהמרכז הבינתחומי הרצליה. את שני התארים סיימה בהצטיינות ובין השנים 2003–2004 כיהנה כיושבת ראש אגודת הסטודנטים במרכז הבינתחומי והייתה לאישה הראשונה בתפקיד זה.


 

 

בשנת 2005 השתתפה בתוכנית "דרוש מנהיג", וזכתה בה במקום הראשון. את כספי הזכייה, חמישה מיליון ש"ח, השקיעה בהקמת מרכזי ספורט אתגרי להעצמת נוער בסיכון. את המרכזים הקימה מטעם העמותה לתפנית בחינוך קרן רש"י וניהלה אותם במשך עשר שנים. ב-2013 נבחרה למועצת העיר תל אביב.


בן ארי נבחרה לכנסת ה-20 בשנת 2015 מטעם מפלגת "כולנו". בכנסת זו הייתה חברה בעשרות ועדות וועדות משנה, בהן ועדת החוץ והביטחון, ועדת החינוך, התרבות והספורט, ועדת העבודה הרווחה והבריאות, והוועדה לקידום מעמד האישה. כמו כן, ישבה בראש השדולה למען ילדים ובני-נוער בסיכון, השדולה למען הסטודנטים וההשכלה הגבוהה, והשדולה למען חיילים בודדים.


קידמה בכהונתה עשרות חוקים ויוזמות למען צעירים, קשישים, סטודנטים, נוער בסיכון, קהילת הלהט"ב ורבים נוספים. פעילות אמיצה זו הובילה להיבחרותה חמש פעמים ברציפות לח״כית הכי חברתית בקואליציה, על פי המשמר החברתי של הכנסת.
בין היתר, הובילה את תכנית "סל גמיש" עם משרד העבודה לעודד הורים יחידנים לצאת לשוק העבודה והגדילה מענקים למשפחות חד הוריות. השיגה 11 מליון ש"ח לפעילות שנתית קבועה למען הקהילה הגאה, סייעה בתקצוב התוכנית הלאומית למען צעירים בסיכון ביותר מ-100 מליון ש"ח, והצביעה נגד חוק הפונדקאות שהפלה לרעה זוגות גאים.


מתגוררת בתל אביב, ואמא לבת.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

הודעה לפעילי המפלגה

בהתאם לתקנון המפלגה, בימים אלה מתנהל הליך בחירת פעילי המפלגה שישמשו כחברי הוועידה הראשונה של המפלגה.

המשך לקריאה

שרת הכלכלה אורנה ברביבאי, הגיעה לירדן על מנת לחתום על הסכם יחד עם שר התעשייה והמסחר הירדני

שרת הכלכלה אורנה ברביבאי, הגיעה לירדן על מנת לחתום יחד עם שר התעשייה והמסחר הירדני, על הסכם סחר המסדיר העברת סחורות מירדן לרשות הפלסטינית. שוב הסתבר כי כאשר מתקיים דיאלוג, אפשר להתגבר על חסמים ולהבטיח שיתופי פעולה לטובת כל הצדדים. כלכלה היא גשר ליצירת הזדמנויות ולקידום אינטרסים הדדיים המחזקים את היציבות האיזורית.

המשך לקריאה

יו"ר יש עתיד ושר החוץ יאיר לפיד על העברת התקציב:

מילת המפתח של הרגע הזה היא אחריות. לקחנו אחריות. מה שהביא אותנו לרגע הזה היא היכולת לגשר על פערים, לנהל משברים, לא לראות בעיניים - העיקר להגיע למטרה.

המשך לקריאה

העלאת שכר חיילי החובה

חה״כ רם בן ברק, יו״ר ועדת החוץ והביטחון קיים ישיבת ועדה בהשתתפות הרמטכ״ל - רא״ל אביב כוכבי.

המשך לקריאה

הבטחנו ומקיימים: צעד ראשון בדרך לחוק דמי אבטלה לעצמאים

יש עתיד מקדמת כבר שנים את נושא העצמאיים, הצעת החוק דמי אבטלה לעצמאיים עברה בקריאה טרומית.

המשך לקריאה

לכי להבדק!

מפלגת יש עתיד הצטרפה לחודש המודעות לסרטן השד וצבעה את לוגו המפלגה בורוד.

סרטן השד הוא הסרטן הנפוץ ביותר בקרב נשים....

המשך לקריאה

בואו ניקח אחריות - יחד

אם האזרחים והממשלה יעבדו יחד, נמנע את הסגר, נפתח את שנת הלימודים.
איך עושים את זה?
חיסונים, מסיכות, תו ירוק. איזון נכון בין הבריאות לכלכלה.

המשך לקריאה

לראשונה מזה שלוש שנים, הממשלה אישרה את תקציב המדינה.

הממשלה ה-36 הביאה הבוקר בשורה גדולה לישראל במגוון תחומי החיים. לאחר שלוש וחצי שנים של שיתוק, עבר הבוקר תקציב חברתי שידאג לחלשים ויחזק את הכלכלה הישראלית.

המשך לקריאה

התחלה חדשה באירופה

עברו הרבה יותר מעשר שנים בהן לא דיבר אף שר ישראלי בפני כנס שרי החוץ של האיחוד. עכשיו הדברים משתנים. יש ממשלה חדשה, אנרגיה חדשה, הגיע הזמן להתחלה חדשה.

המשך לקריאה

מצא את מטה השטח הקרוב אליך

מה עשינו