הצטרפו אלינו!

”כל הבריאות”

בניית והפעלת אתר אינטרנט המאפשר לכל אזרח לבדוק בקלות מה הזכויות המגיעות לו ולבצע השוואה בין ביטוחי הבריאות של קופות החולים.

משרד הבריאות, בראשותה של שרת הבריאות לשעבר, יעל גרמן, הקים את אתר האינטרנט  "כל הבריאות", שיאפשר לכל אזרח לבדוק בקלות את זכויותיו המגיעות לו, ולבצע השוואה בין ביטוחי הבריאות השונים של קופות החולים.


השקיפות לה יתרום האתר תגביר את התחרותיות בין קופות החולים, תגרום להוזלה במחירי הביטוחים, ותאפשר לציבור לערוך השוואה עדכנית ושוטפת של מחירי השירותים הניתנים לו, ולכלכל את צעדיו בבחירת הביטוח הרפואי.


ממשק האתר נוח, ומאפשר הקלדת מילות חיפוש לכל הטיפולים, המצבים הרפואיים והתרופות. בהשוואת תכניות הביטוח המשלימות קיימת התייחסות להשוואת פרמיות בכל ביטוח, טווח גילאים, דרכי ההצטרפות לתוכניות, האם נדרשת תקופת הכשרה, מידע על ניתוחים, השתלות וטיפולים במדינות חוץ, אחות פרטית ושירותים נוספים.


פיתוח פרויקט המידע הלאומי הנוכחי נעשה כחלק מהיערכות כללית של מיזם "ישראל דיגיטלית", שיאפשר שיתוף מידע בין בתי חולים לקופות חולים לטובת שיפור הטיפול באזרח ושמירת רצף הטיפול. פרויקט מהפכני זה, בעלות של 20 מיליון שקלים, מספק מענה פשוט, יעיל ונוח, למצוקה והבלבול שאזרחי ישראל נתונים בו במשך שנים רבות, בנוגע לעלות וכדאיות השירותים הרפואיים להם הם זכאים.

רפורמות נוספות