הצטרפו אלינו!

שני מצטרפים חדשים למפלגת יש עתיד

07 מרץ 2021 19:54 | יש עתיד

השבוע הצטרפו אל יש עתיד שני תומכים בולטים מקרב השלטון המקומי. ראשון שבהם היה אמיר כוכבי - ראש עיריית הוד השרון. כוכבי, בן 40, בעל נסיון עבר בעבודה פרלמנטרית, ומכהן בתפקיד משנת 2018.

 

לאחר פגישה עם יו"ר יש עתיד יאיר לפיד אמר כוכבי: "אנחנו, בשלטון המקומי, ראינו עד כמה ממשלה שמקבלת החלטות על בסיס שיקולים פוליטיים ואישיים של ראש הממשלה לא מצליחה לשרת את התושבות והתושבים – ואפילו פוגעת בהם. רק ממשלה שפויה בראשות יש עתיד ולפיד תאפשר לנו, בשלטון המקומי, לדעת שההחלטות שמתקבלות הן ההחלטות הנכונות וביחד נבצע אותן כדי להוציא את המדינה הזאת מהמשבר."

 


לאחריו הודיעה גם רותם ידלין, ראש המועצה האזורית גזר, על תמיכתה במפלגת יש עתיד ובעומד בראשה בבחירות הקרובות. ידלין, בת 40, היא משפטנית ועורכת דין, ונבחרה לראשות המועצה בשנת 2018.

 


עם הצטרפותה למפלגה אמרה ידלין: "מדינת ישראל צריכה ממשלה שרואה את התושבים שלה, את האזרח הפשוט, את בעל העסק הקטן, את הילדים שלנו. ממשלה שמקשיבה, מקשיבה לשלטון המקומי, לקולות שעולים מהשטח. מהיכרות ארוכת שנים איתך ועם אנשי יש עתיד שתמיד פעלו למען התושבים של מדינת ישראל אני יודעת שאתם המנהיגות שאנחנו צריכים."
יו"ר יש עתיד יאיר לפיד בירך את השניים על הצטרפותם: "השנה האחרונה לימדה אותנו שהזרוע הביצועית המתפקדת הגדולה של המדינה היא השלטון המקומי. זה הדור הבא של המפלגה. מנהיגים צעירים, מקומיים, חזקים, מעודכנים שמובילים כבר היום את האזור שבו הם נמצאים. זו שמחה גדולה וככה בונים מפלגה להרבה מאוד שנים עם דור הנהגה עתידי, אז ברוכים הבאים".

קראו עוד על מצע יש עתיד לשלטון המקומי>>>

כתבות נוספות שיעניינו אותך

ניוזלטר יש עתיד 2.1-9.1.2022

בפרק הזמן בו ניתן היה להגיש מועמדות לתפקיד יו"ר יש עתיד הוגשה מועמדות אחת העומדת בתנאי תקנון המפלגה - על-ידי יו"ר המפלגה המכהן, שר החוץ חה"כ יאיר לפיד. 

 

המשך לקריאה

הודעה מטעם ועדת הבחירות

בפרק הזמן בו ניתן היה להגיש מועמדות לתפקיד יו"ר יש עתיד הוגשה מועמדות אחת העומדת בתנאי תקנון המפלגה - על-ידי יו"ר המפלגה המכהן, שר החוץ חה"כ יאיר לפיד. 

 

המשך לקריאה

הודעה על בחירת יו"ר למפלגה

בהתאם לתקנון המפלגה, ולהחלטת ועדת הבחירות, ועידת יש עתיד הראשונה שתתכנס ביום 4.1.2022 תבחר יושב ראש למפלגה.

המשך לקריאה

הושלמה בחירת חברי ועידת יש עתיד הראשונה

הושלמה בחירת חברי ועידת יש עתיד הראשונה.

 

חברי מפלגה שהגישו ערר קיבלו הודעת דוא"ל אישית ובה מענה לערר שהוגש.

 

כל חברי ועידת יש עתיד הראשונה קיבלו הודעת דוא"ל על מועד כינוס הוועידה הראשונה.

המשך לקריאה

תהליך ועדת ערר

בהתאם לסעיף 39 לתקנון המפלגה, חבר מפלגה הכשיר להיבחר כחבר ועידה, ולא קיבל הודעה מראש המטה אליו הוא משתייך כי נבחר לוועידה עד ליום 5.12.2021, רשאי להגיש ערר לוועדת הבחירות בין הימים 6.12.2021 - 8.12.2021.

המשך לקריאה

הודעה לפעילי המפלגה

בהתאם לתקנון המפלגה, בימים אלה מתנהל הליך בחירת פעילי המפלגה שישמשו כחברי הוועידה הראשונה של המפלגה.

המשך לקריאה

שרת הכלכלה אורנה ברביבאי, הגיעה לירדן על מנת לחתום על הסכם יחד עם שר התעשייה והמסחר הירדני

שרת הכלכלה אורנה ברביבאי, הגיעה לירדן על מנת לחתום יחד עם שר התעשייה והמסחר הירדני, על הסכם סחר המסדיר העברת סחורות מירדן לרשות הפלסטינית. שוב הסתבר כי כאשר מתקיים דיאלוג, אפשר להתגבר על חסמים ולהבטיח שיתופי פעולה לטובת כל הצדדים. כלכלה היא גשר ליצירת הזדמנויות ולקידום אינטרסים הדדיים המחזקים את היציבות האיזורית.

המשך לקריאה

יו"ר יש עתיד ושר החוץ יאיר לפיד על העברת התקציב:

מילת המפתח של הרגע הזה היא אחריות. לקחנו אחריות. מה שהביא אותנו לרגע הזה היא היכולת לגשר על פערים, לנהל משברים, לא לראות בעיניים - העיקר להגיע למטרה.

המשך לקריאה

העלאת שכר חיילי החובה

חה״כ רם בן ברק, יו״ר ועדת החוץ והביטחון קיים ישיבת ועדה בהשתתפות הרמטכ״ל - רא״ל אביב כוכבי.

המשך לקריאה

הבטחנו ומקיימים: צעד ראשון בדרך לחוק דמי אבטלה לעצמאים

יש עתיד מקדמת כבר שנים את נושא העצמאיים, הצעת החוק דמי אבטלה לעצמאיים עברה בקריאה טרומית.

המשך לקריאה

מצא את מטה השטח הקרוב אליך

מה עשינו