הצטרפו אלינו!

שני מצטרפים חדשים למפלגת יש עתיד

07 מרץ 2021 19:54 | יש עתיד

השבוע הצטרפו אל יש עתיד שני תומכים בולטים מקרב השלטון המקומי. ראשון שבהם היה אמיר כוכבי - ראש עיריית הוד השרון. כוכבי, בן 40, בעל נסיון עבר בעבודה פרלמנטרית, ומכהן בתפקיד משנת 2018.

 

לאחר פגישה עם יו"ר יש עתיד יאיר לפיד אמר כוכבי: "אנחנו, בשלטון המקומי, ראינו עד כמה ממשלה שמקבלת החלטות על בסיס שיקולים פוליטיים ואישיים של ראש הממשלה לא מצליחה לשרת את התושבות והתושבים – ואפילו פוגעת בהם. רק ממשלה שפויה בראשות יש עתיד ולפיד תאפשר לנו, בשלטון המקומי, לדעת שההחלטות שמתקבלות הן ההחלטות הנכונות וביחד נבצע אותן כדי להוציא את המדינה הזאת מהמשבר."

 


לאחריו הודיעה גם רותם ידלין, ראש המועצה האזורית גזר, על תמיכתה במפלגת יש עתיד ובעומד בראשה בבחירות הקרובות. ידלין, בת 40, היא משפטנית ועורכת דין, ונבחרה לראשות המועצה בשנת 2018.

 


עם הצטרפותה למפלגה אמרה ידלין: "מדינת ישראל צריכה ממשלה שרואה את התושבים שלה, את האזרח הפשוט, את בעל העסק הקטן, את הילדים שלנו. ממשלה שמקשיבה, מקשיבה לשלטון המקומי, לקולות שעולים מהשטח. מהיכרות ארוכת שנים איתך ועם אנשי יש עתיד שתמיד פעלו למען התושבים של מדינת ישראל אני יודעת שאתם המנהיגות שאנחנו צריכים."
יו"ר יש עתיד יאיר לפיד בירך את השניים על הצטרפותם: "השנה האחרונה לימדה אותנו שהזרוע הביצועית המתפקדת הגדולה של המדינה היא השלטון המקומי. זה הדור הבא של המפלגה. מנהיגים צעירים, מקומיים, חזקים, מעודכנים שמובילים כבר היום את האזור שבו הם נמצאים. זו שמחה גדולה וככה בונים מפלגה להרבה מאוד שנים עם דור הנהגה עתידי, אז ברוכים הבאים".

קראו עוד על מצע יש עתיד לשלטון המקומי>>>

כתבות נוספות שיעניינו אותך

בואו ניקח אחריות - יחד

אם האזרחים והממשלה יעבדו יחד, נמנע את הסגר, נפתח את שנת הלימודים.
איך עושים את זה?
חיסונים, מסיכות, תו ירוק. איזון נכון בין הבריאות לכלכלה.

המשך לקריאה

לראשונה מזה שלוש שנים, הממשלה אישרה את תקציב המדינה.

הממשלה ה-36 הביאה הבוקר בשורה גדולה לישראל במגוון תחומי החיים. לאחר שלוש וחצי שנים של שיתוק, עבר הבוקר תקציב חברתי שידאג לחלשים ויחזק את הכלכלה הישראלית.

המשך לקריאה

התחלה חדשה באירופה

עברו הרבה יותר מעשר שנים בהן לא דיבר אף שר ישראלי בפני כנס שרי החוץ של האיחוד. עכשיו הדברים משתנים. יש ממשלה חדשה, אנרגיה חדשה, הגיע הזמן להתחלה חדשה.

המשך לקריאה

בשורה עבור כל ישראלי שמאמין בשוויון

בג"ץ זיהה את העוול שטמון בתהום שנפערה בין זעקת הציבור לבין הממשלה הקודמת. כעת נפעל כדי שהתינוקות הבאים להורים גאים יוולדו מוקפים חום ואהבה ורופאים דוברי עברית. פורסם לראשונה ב-ynet

המשך לקריאה

צפו: יו"ר יש עתיד ושר החוץ, יאיר לפיד התייחס בפתח ישיבת הסיעה לחוק האזרחות:

אם האופוזיציה תצביע נגד החוק, היא תוכיח שיותר חשוב לה להיות נגד הממשלה, מאשר להיות בעד המדינה.

המשך לקריאה

ילדיו של אברהם אוהבים כדורגל

סיכום ביקור היסטורי באיחוד האמירויות>>‌‌ ‌‌

המשך לקריאה

אירוע מיוחד לציון חודש הגאווה בראשות סגן שר החוץ עידן רול

סגן שר החוץ עידן רול: "כדי ליצור שינוי צריך אנשים רבים מכלל זירות החיים. שינוי יכול להיעשות על ידי מחוקקים ודיפלומטים, עיתונאים ואמנים, אבל לא פחות מכך על ידי אנשים שעובדים בהייטק או במשרות שונות ומבקשים ממנהלי הHR שלהם לערוך אירוע גאווה במשרד. אתה לא חייב להיות אקטיבסט חברתי כדי להיות חלק חשוב בשינוי".

המשך לקריאה

הודעה משותפת למשרד להגנת הסביבה, משרד האנרגיה, משרד התחבורה ומשרד הכלכלה:

שרת הכלכלה אורנה ברביבאי, שרת האנרגיה קארין אלהרר, השרה להגנת הסביבה תמר זנדברג ושרת התחבורה מרב מיכאלי מצהירות: "נשתף פעולה בנושא מדיניות האקלים של ישראל, כדי להוביל להפחתה של 85% בפליטות גזי החממה של ישראל עד 2050"

המשך לקריאה

לאור המחירים הגבוהים לחופשות בישראל החליט שר התיירות יואל רזבוזוב, לא להמשיך את הקמפיין הקורא לחופשה עירונית בישראל

עוד בטרם נכנס שר התיירות יואל רזבוזוב לתפקידו יצא משרד התיירות בקמפיין בערוצי התקשורת המעודד חופשה בערים בישראל. אלא שמאז עלו מחירי החופשות, זאת בין היתר בגלל משבר הקורונה, העלויות הגבוהות, החוסר בעובדים ומגבלות הכניסה לישראל.

המשך לקריאה

סדרת שיתופי פעולה של השרה לשוויון חברתי

כחלק ממשלת האחדות והרצון לעבוד למען אזרחי מדינת ישראל, קידמה בשבוע האחרון השרה לשוויון חברתי, ח"כ מירב כהן, פעולות משותפות יחד עם שר האוצר, אביגדור ליברמן ושרת הפנים, איילת שקד.

המשך לקריאה

מצא את מטה השטח הקרוב אליך