הצטרפו אלינו!

שני מצטרפים חדשים למפלגת יש עתיד

07 מרץ 2021 19:54 | יש עתיד

השבוע הצטרפו אל יש עתיד שני תומכים בולטים מקרב השלטון המקומי. ראשון שבהם היה אמיר כוכבי - ראש עיריית הוד השרון. כוכבי, בן 40, בעל נסיון עבר בעבודה פרלמנטרית, ומכהן בתפקיד משנת 2018.

 

לאחר פגישה עם יו"ר יש עתיד יאיר לפיד אמר כוכבי: "אנחנו, בשלטון המקומי, ראינו עד כמה ממשלה שמקבלת החלטות על בסיס שיקולים פוליטיים ואישיים של ראש הממשלה לא מצליחה לשרת את התושבות והתושבים – ואפילו פוגעת בהם. רק ממשלה שפויה בראשות יש עתיד ולפיד תאפשר לנו, בשלטון המקומי, לדעת שההחלטות שמתקבלות הן ההחלטות הנכונות וביחד נבצע אותן כדי להוציא את המדינה הזאת מהמשבר."

 


לאחריו הודיעה גם רותם ידלין, ראש המועצה האזורית גזר, על תמיכתה במפלגת יש עתיד ובעומד בראשה בבחירות הקרובות. ידלין, בת 40, היא משפטנית ועורכת דין, ונבחרה לראשות המועצה בשנת 2018.

 


עם הצטרפותה למפלגה אמרה ידלין: "מדינת ישראל צריכה ממשלה שרואה את התושבים שלה, את האזרח הפשוט, את בעל העסק הקטן, את הילדים שלנו. ממשלה שמקשיבה, מקשיבה לשלטון המקומי, לקולות שעולים מהשטח. מהיכרות ארוכת שנים איתך ועם אנשי יש עתיד שתמיד פעלו למען התושבים של מדינת ישראל אני יודעת שאתם המנהיגות שאנחנו צריכים."
יו"ר יש עתיד יאיר לפיד בירך את השניים על הצטרפותם: "השנה האחרונה לימדה אותנו שהזרוע הביצועית המתפקדת הגדולה של המדינה היא השלטון המקומי. זה הדור הבא של המפלגה. מנהיגים צעירים, מקומיים, חזקים, מעודכנים שמובילים כבר היום את האזור שבו הם נמצאים. זו שמחה גדולה וככה בונים מפלגה להרבה מאוד שנים עם דור הנהגה עתידי, אז ברוכים הבאים".

קראו עוד על מצע יש עתיד לשלטון המקומי>>>

כתבות נוספות שיעניינו אותך

התחנה הבאה: ממשלה שפויה

האוטובוס של יש עתיד חוזר לכבישים ועד יום הבחירות יסיירו בו חברי הכנסת בכל רחבי הארץ

המשך לקריאה

יש עתיד לספורט בישראל

יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד: "כל ילד בארץ צריך חוג ספורט אחד בחינם"

המשך לקריאה

על מה נדבר ביום האישה

ביום האישה הזה - בשנת 2021 - על מה נדבר? האם נדבר על כל ההצלחות - על כך שהפמיניזם הוא המהפכה המוצלחת ביותר ב-100 השנים האחרונות? על ההישגים במלחמה על זכויות, שוויון, שיח וביטחון?

המשך לקריאה

"ישראל צריכה עוד שדה תעופה גדול והוא צריך להיות בנבטים"

יש עתיד, הציגה בנבטים את תוכניתה להקמתו של שדה תעופה בינלאומי בנגב. באירוע הדגיש יו"ר המפלגה יאיר לפיד את חשיבות הקמת שדה התעופה לפיתוח האזור, התיירות והעסקים:

המשך לקריאה

יש עתיד למאבק במשבר האקלים

מפלגת 'יש עתיד' הציגה תכנית חילוץ ירוקה לטיפול במשבר האקלים והגנה על הסביבה. את התכנית הציגו יו"ר המפלגה יאיר לפיד וחה"כ יוראי להב הרצנו האחראי על תחום האקלים במפלגה.

המשך לקריאה

מאבק בפשיעה החמורה והאלימות בחברה הערבית

היום (א') הצגנו את תכנית העבודה של 'יש עתיד' למען האזרחים הוותיקים. יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד, פתח את האירוע ואמר: ״לא ננוח עד שאנשים מעל גיל 60 יקבלו את מה שמגיע להם מהמדינה שבנו״.

המשך לקריאה

המצע שלנו בשבילכם

את מצע יש עתיד התחלנו לכתוב ב-2012 ואנחנו ממשיכים כל הזמן. הוא מורכב משני יסודות. אחד יציב, קשיח ועקרוני. השני סקרן, ערני, כמעט חסר מנוחה. המצע שלנו מכיל עקרונות ברזל שלא נזוז מהם לעולם, אבל הוא גם מסמך חי, משתנה, מתפתח.

המשך לקריאה

נבחרת יש עתיד לכנסת ה-24

השבוע הגשנו את רשימת 'יש עתיד' בבחירות לכנסת ה-24. אחרי שהוגשה הרשימה לוועדת הבחירות המרכזית, הציג יו"ר המפלגה יאיר לפיד את נבחרת המועמדים, ואמר כי זו "רשימה מנוסה ויעילה של מקצוענים שבאים לעבוד".

המשך לקריאה

יש עתיד לגיל השלישי

היום (א') הצגנו את תכנית העבודה של 'יש עתיד' למען האזרחים הוותיקים. יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד, פתח את האירוע ואמר: ״לא ננוח עד שאנשים מעל גיל 60 יקבלו את מה שמגיע להם מהמדינה שבנו״.

המשך לקריאה

יש עתיד למרחב הכפרי ולהתיישבות העובדת בישראל

מפלגת 'יש עתיד' הציגה השבוע את ״תוצרת הארץ״ - מטה ההתיישבות העובדת של המפלגה. את אירוע ההשקה הובילו יו"ר המפלגה יאיר לפיד

המשך לקריאה

מצא את מטה השטח הקרוב אליך