הצטרפו אלינו!

מטה הנשים

במצע המפלגה, עוד לפני שנבחרנו לכנסת, ייחדנו פרק ארוך וממצה הנוגע בכל נקודות הכשל בחברה הישראלית כלפי נשים, וכמו כן מפרט את האידיאולוגיה ואת תכניות העבודה שלנו.


אחרי הבחירות, חברי הכנסת של "יש עתיד" קמו בכל בוקר ובאו לעבוד. כדי לצמצם פערי שכר, לקדם את שוויון ההזדמנויות, להעניק לנשים ייצוג הולם במוקדי הכח וההשפעה ולהילחם באלימות נגדן. התוצאות שהשיגו והשינויים שהכניסו לספר החוקים של מדינת ישראל, הם חסרי תקדים.

אך העבודה עוד רבה.

נשים עדיין מוכות ונרצחות על ידי בני זוגן, נשים מרוויחות 30% פחות מגברים, נשים מופלות על ידי מעסיקים כי הן נכנסות להיריון, נשים סובלות מהטרדה מינית במקום עבודתן, והתקדמותן נבלמת על ידי תקרת הזכוכית. במקומות מסוימים בארץ הן נשלחות לשבת בחלקו האחורי של האוטובוס, ובמפלגות אחרות לא מועמדת אף אישה.


לפני כשנה החלטנו להקים בכל הארץ רשת של מועצות נשים - חזקות, מודעות, בעלות מוטיבציה לשנות ולקדם - מתוך הבנה שכדי להמשיך במהפכה ולהביא לשינוי המיוחל במעמדן של נשים, יש לרתום אותן לעשייה ולהקשיב לדברים שעולים מהשטח.

בכל ישוב בו התכנסה מועצת הנשים של "יש עתיד", מובילה הקבוצה תכנית פעולה להעצמת נשים בקהילה המקומית. בכלל זה, אירוח ח"כים ביישוב לשם שמירת הקשר ויכולת ההשפעה במוקדי הכוח, קיום כנסים ועריכת דיונים עם מובילי דעת קהל, על מנת לקדם נושאים החשובים בעיקר לנשים.

כיום מונות המועצות הנשיות של "יש עתיד" כמה מאות חברות, והשורות מתרחבות במהירות.
אנחנו מזמינות אותך - האישה המעורבת, בעלת הדעה העצמאית והדחף לעשות שינוי – להצטרף אלינו ולהמשיך לעבוד במרץ בדיוק מהמקום בו נעצרנו. כי נשים יוצרות מציאות.


התכניות כבר מחכות על השולחן. ממשיכים בכל הכוח.


אילאיל קרן , יו"ר מטה הנשים של "יש עתיד"

ראשת המטה: אילאיל קרן
נייד: 050-5587004
מייל: [email protected]

סגנית ראשת המטה: שרית הנדקנופף
נייד: 052-6788555
מייל: [email protected]

הצטרפו אלינו!