הצטרפו אלינו!

מטה הנוער

מה זה אומר להיות צעיר?

לעבוד ולהשתכר בעצמינו, להתחיל לחיות חיים שאינם תלויים עוד בהורים, לפתח את הקריירה, להתחתן ולהקים משפחה... מה הסיכוי שנצליח לעשות את כל זה?
מה הסיכוי שנצליח להשתכר בכבוד כששכר המינימום המגיע לנו, הנוער, הוא 20.63 ₪ לשעה? מה הסיכוי שנצליח יום אחד לחסוך את הסכום המינימלי כדי לקבל משכנתא ולרכוש דירה בעצמינו?
מה הסיכוי שנוכל להתחתן עם מי שנאהב – יהיה מי שיהיה – בלי שמוסד רבנות ייכנס לנו לנשמה וימנע זאת מאתנו?
מה הסיכוי שנוכל לעמוד בשכר הלימוד ולרכוש לעצמינו השכלה גבוהה?

יש כאלה שחושבים שעל כל הדברים האלה אפשר לוותר.

לא צריך לקנות בית - אפשר פשוט להישאר אצל ההורים, וחתונה - אפשר סתם לחיות בזוגיות בלי זכויות, וילדים? כן זאת שמחה, אבל למי יש את הכסף? והשכלה גבוהה ועבודה טובה - אפשר גם בלעדיהן, קל יותר לחתום אבטלה ולהיות נטל על אוצר המדינה.

 לכל מי ששכח כמה הצעות חוק ויוזמות הגיעו מטעם "יש עתיד". כמה המפלגה הזו יעילה עבורנו – כל הצעירים וכל שכבת הביניים באוכלוסייה.

בשנה ושמונה חודשים האחרונים "יש עתיד" הוכיחה שאפשר לשים סוף לדיבורים חסרי תוכן ושאפשר לעשות שינוי. אנחנו לא רוצה להסתפק בחיים מינימאליים בסיסיים. כולנו לא צריכים להסתפק בזה. יש לנו אלטרנטיבה חזקה. ראויה. ונאמנה לנו ולהבטחותיה.


תא הנוער של "יש עתיד", מונה כיום עשרות בני נוער מכל רחבי הארץ: צעירים פעילים, מודעים, עם חשיבה עצמאית, חלומות בשמיים ומוטיבציה עצומה להגשים אותם.


יחד הרמנו פרויקטים של הידברות בין קבוצות שונות, יחד ישבנו עם שרים וחברי הכנסת שלנו כדי להשמיע ולהביא לשינוי, יחד ליווינו אותם בפעילויות שטח, בכנסים ומפגשים.
אני גאה בתא שלנו. הוא סוער ובועט.


מגיע לנו טוב יותר ואנחנו ממשיכים בכל הכוח.


הצטרפו אלינו היום. https://www.facebook.com/noar.yeshatid

 

הצטרפו אלינו!