הצטרפו אלינו!

ח''כ יואל רזבוזוב

ח"כ יואל רוזבוזוב

נולד ב- 1980 בבירוביג'אן. אב לשתי בנות. תושב נתניה.
עלה לישראל בגיל 11 בשנת 1991.
יו"ר ועדת העלייה והקליטה בכנסת ה- 19.
עד להצטרפותו למפלגת 'יש עתיד' שימש כחבר מועצה עיריית נתניה ומחזיק תיק הספורט בעירייה.
בעל תואר ראשון במנהל עסקים, עם התמחות במימון, מהמרכז הבינתחומי הרצליה.


ח"כ רזבוזוב יזם חוקים המעודדים התחדשות עירונית וכן חוקים הנלחמים ביוקר המחייה.
הוביל את המאבק לקבורה אזרחית על מנת לתת מענה לקבורה ראויה למי שאינם יהודים על פי ההלכה או למי שחפץ בטקס קבורה ההולם את אורך חייו החילוני.
פעל לקידום זכויותיהם של "פליטי השואה" ולהגדלת קצבאות הווטרנים. קידם שילוב עולים במערכת הרפואה הציבורית ובמערכת החינוך ויצר את "מענק ההתמדה". קידם סיוע לחיילים בודדים ופעל לשילוב עולים בשוק העבודה. הביא להחמרת הענישה על אלימות בספורט, פעל למען ספורטאים מקצועיים ולקידום הספורט בקהילה.

יזם מהפכה בשכרם של הספורטאים האולימפיים בישראל שכלל את הכפלת שכרם של ספורטאי ההישג והספורטאים בעלי פוטנציאל להצלחה, בעלות של מיליון שקל, ותוספת של 30 מיליון שקל לשנה לפיתוח התשתיות ולחיזוק ספורטאי העתיד של ענפי הספורט הקטנים. בנוסף, בכדי למנוע את תופעת האלימות בספורט, העביר ח"כ רזבוזוב את החוק להחמרת הענישה על אלימות בספורט, רגע לפני התפרקות הכנסת.

רזבוזוב הוא ספורטאי אולימפי לשעבר אשר זכה כג'ודקא באליפות ישראל כבר בגיל 16, והחזיק בתואר אלוף ישראל במשך כעשור ברציפות. כיהן כקפטן נבחרת הג'ודו של ישראל, זכה בשתי מדליות כסף באליפויות אירופה וייצג את ישראל באולימפיאדת אתונה 2004. בנוסף שימש כחבר הנהלת ועד הספורטאים האולימפי.

רפורמות