הצטרפו אלינו!

יו”ר סיעה, מ״מ יו”ר הקואליציה בועז טופורובסקי

יו"ר סיעה, מ״מ יו"ר הקואליציה בועז טופורובסקי 

נחבר כנסת בשנים 2013-2015, ומשנת 2019.

טרם הצטרפותו ל"יש עתיד", כיהן במספר תפקידים באגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, ונבחר ליו"ר האגודה. במהלך כהונתו היה טופורובסקי ממובילי מאבק הסטודנטים נגד הקמת ועדת שוחט לבחינת מערכת ההשכלה הגבוהה, ואף הוביל את שביתת הסטודנטים הארוכה בתולדות מדינת ישראל.


כיהן כיועץ בכיר לשר הרווחה והשירותים החברתיים. לאחר מכן עזב טופורובסקי את תפקידו לטובת התמודדות על תפקיד יושב-ראש התאחדות הסטודנטים בישראל. במאי 2008 זכה בבחירות ונבחר לתפקיד.


בכנסת ה-19 כיושב-ראש ועדת המשנה לוועדת הכספים בנושא הסדרת הרגולציה לזירות מסחר אלטרנטיביות. כמו כן, הוא הקים את השדולה למען הסטודנטים וההשכלה הגבוהה ועמד בראשה.


בכנסת היוצאת היה חבר בוועדת הכלכלה, בוועדת הכנסת, ובוועדה המיוחדת להתמודדות עם סמים ואלכוהול. כמו כן ישב בראש ועדת המשנה לבטיחות בדרכים. בנוסף, ישב בראש השדולה למען המלחמה בבירוקרטיה, והשדולה לעידוד ושיפור התחבורה הציבורית.


טופורובסקי המשיך בכנסת הזו את מאבקו בקטל בדרכים, ובכל שבוע הקריא במליאת הכנסת את שמות ההרוגים מתאונות הדרכים באותו שבוע. בנוסף השיג 20 מיליון ש"ח לטיוב מעקות בטיחות לנהגי דו גלגלי, העביר 2 מיליון ש"ח לתכנית לימוד נהיגה מתקדמת לרוכבי דו גלגלי, והעביר לחוק התקנת פאנלים סולאריים על גגות בתים משותפים.


מתגורר בנס ציונה, נשוי לשלי ואבא לשלושה.