הצטרפו אלינו!

המטה הדרוזי

דוא”ל
טלפון
052-4159053
פייסבוק
ראש מטה
סיף עמעד

העדה הדרוזית מונה כ- 130,000 תושבים החיים ב-16 ישובים בכרמל , בגליל ועוד 4 ישובים ברמת הגולן. עוד מלפני קום המדינה קשרו הדרוזים את גורלם עם העם היהודי ומדינת ישראל, וחל עליהם חוק גיוס חובה בדומה לתושבי המדינה היהודים.

 

המטרה הראשונה מתבטאת בשאיפה לשוויון עם המגזר היהודי בכל התחומים- החינוך, הרווחה, הבריאות, התעסוקה, הנשים, התכנון והבנייה וכל שאר התחומים שמשפיעים על חיינו כמגזר דרוזי. זאת נעשה בשיתוף פעולה עם ראשי הרשויות ואנשי המפתח האחרים, אשר לבטח יראו בנו כתובת אמינה .

 

המטרה השנייה שהיא לא פחות חשובה היא הנהגה והנחלת תרבות פוליטית אחרת בקרב הדרוזים. לא עוד סחר באנשים ושימוש במותג "דרוזים" כדי לקדם מטרות אישיות. לא עוד תופעות פסולות כמו קבלני קולות ומפקדי ארגזים. לא עוד מצב בו רק לבן החמולה הגדולה ניתנת ההזדמנות , כי אם תרבות פוליטית נקיה והוגנת נוסח עקרונות יש עתיד. תרבות פוליטית שמדירה את רגליהם של כל אותם עסקנים זולים, הפוגעים באופן שיטתי בשמה של העדה הדרוזית, ואף מחלחלת בקרב המיעוטים האחרים. אנו מקדמים פוליטיקה חדשה לה ראויים בני העדה, הטייסים בחיל האוויר וכל השאר בזרועות הבטחון השונים, הדור הצעיר, האקדמאים, הנשים, החיילים המשוחררים וכל שאר רבדי האוכלוסיה במגזר.

 

ללא ספק יש עתיד היא המפלגה היחידה, הישרה והאמיתית שבאמצעותה נוכל לקדם מטרות אלה, ולכן נפעל אני וכל ראשי המטות שלנו, יחד עם כל המתנדבים והפעילים כדי להביא את הרוח החדשה למגזר ולהביא הישג מרשים למפלגה בבחירות הבאות.

 

 

 

 

הצטרפו אלינו!