באנו לשנות.

המסע שלנו

יעל גרמן ביקרה בבית שאן

 

ח"כ יעל גרמן סיירה בבית שאן ביחד חברי מטה השטח בעיר בראשותו של סמי אלפסי. ח"כ גרמן המכהנת כיו"ר השדולה למען בעלי חיים בכנסת ופעלה רבות למען זכויות בעלי החיים נפגשה גם פעילים ופעילות עמותת ״בית שאן אוהבת חיות״.

לאחר הפגישות התייחסה חברת הכנסת לביקור המיוחד: ״אני חוזרת מבית שאן עם לב שעולה על גדותיו, מהסיפור של אופיר בן חמו,לירון אברהם וחברי עמותת בית שאן אוהבת חיות. הם הוכיחו שאנשים עם חזון ולב יכולים לשנות מציאות".

 

המשך לקריאה

ח"כ לשעבר פנינה תמנו שאטה קיבלה את אות הגיבור האלמוני

ח"כ לשעבר, פנינה תמנו שאטה, קיבלה את אות הגיבור האלמוני על רקע מלחמתה לשיוויון וכנגד גזענות ואפלייה, ועל פעילותה למען עולי אתיופיה בישראל ולקירוב לבבות בין עדות ומגזרים בחברה הישראלית.

 

בנאום בעת קבלת האות היא אמרה "ממרטין לותר קינג למדתי שמאבק אשר שורשו באהבת אדם סופו לנצח. מאבק ששורשו באמונה עזה יש בכוחו לגרש את הפחד ותחושת הבדידות במציאות לא צודקת.זה כבוד גדול לקבל את האות המאוד סמלי. אני נרגשת מאוד מקבלת האות מהארגון". 

 

 

המשך לקריאה

סימנים מקדימים לאירועי לב

משפחת יש עתיד החליטה שכדי להנציח את זכרו של ראש מטה יהוד - נווה מונסון, עמית גיטלי ז"ל, נעשה ככל שביכולתנו כדי להפיץ את הסימנים המקדימים המובילים להתקף לב.

 

עמית היה רק בן 37 והשאיר אחריו אישה, תמר, ואת נגה בת ה-4. עמית הרגיש לא טוב כל חג הפסח, אבל לא הכיר את הסימנים המובילים להתקף לב ולא ידע שהוא צריך ללכת לבית החולים. בשלב מסויים הלך לנוח ולא התעורר עוד. עמית היה איש שכל כולו ערכים ודאגה לזולת. אנחנו מאמינים שזה מה שהוא היה רוצה שנעשה.

 

ראש מטה השטח, בועז טופורובסקי: "הכרתי את עמית לפני מספר חודשים ומייד היה לי ברור שהוא האדם להוביל את מטה יהוד-מונוסון. עמית היה אדם ערכי, שטובת המדינה ועתידה היו חשובים לו. נדירים אנשים כמוהו והיה ברור לי שלעמית עתיד מבטיח.עצוב וכואב". 

המשך לקריאה

מנכ"לית אונסקו ליאיר לפיד: "ההחלטה שהר הבית מקום קדוש רק למוסלמים הייתה שגויה"

 

מנכ"לית אונסקו, אירנה בוקובה, שלחה מכתב ליו"ר "יש עתיד", ח"כ יאיר לפיד, בו היא הודתה שההחלטה שקיבל הארגון שהר הבית הוא מקום קדוש אך ורק לדת המוסלמית היא החלטה פוליטית של המדינות החברות בארגון ואינה מקובלת עליה.

 

התשובה של מנכ"לית הארגון הגיעה לאחר המכתב ששלח אליה ח"כ לפיד ובו הוא הביע מורת רוח על ההחלטה של אונסקו נגד התוקפנות הישראלית בהר הבית תוך כדי שהוא בוחר להתעלם מהיותו של הר הבית מקום קדוש לעם היהודי.

 

 

המשך לקריאה

הרשמה לניוזלטר

מנויי הניוזלטר של יש עתיד יודעים הכל ראשונים
אנחנו לא מזבלים ותמיד ניתן להסיר את ההרשמה
בלחיצת כפתור

להשפיע מבפנים

בואו להתנדב