באנו לשנות.

המסע שלנו

ניצב בדימוס יואב סגלוביץ' הצטרף ליש עתיד

ראש אגף חקירות מודיעין לשעבר במשטרה, ניצב בדימוס יואב סגלוביץ', מצטרף למפלגת 'יש עתיד'.

במסיבת עיתונאים משותפת עם יו"ר המפלגה, יאיר לפיד, הוא אמר: "אני מצטרף היום למפלגה שמחויבותה היא לציבור, שחרטה על דגלה מאבק בשחיתות ובגילויה השונים, מתוך הבנה ששחיתות אינה רק שורת עבירות פליליות אלא גם רוח רעה שפגיעתה קשה בערכים החשובים ביותר כמו שוויון ואמון חברתי".

ח"כ לפיד בירך על הצטרפותו למפלגה: "היא חלק ממהלך גדול יותר שאנחנו מובילים נגד הפוליטיקה הישנה והמקולקלת בישראל. יש עתיד נחושה להלחם בשחיתות ואנחנו בונים את הכוח שיאפשר לנו לעשות את זה. ניצב יואב סגלוביץ, עמד בחזית המלחמה בשחיתות כל חייו. והוא פה כדי להלחם. ההצטרפות שלו ליש עתיד היא מכפיל כוח"

המשך לקריאה

יעל גרמן ביקרה בבית שאן

 

ח"כ יעל גרמן סיירה בבית שאן ביחד חברי מטה השטח בעיר בראשותו של סמי אלפסי. ח"כ גרמן המכהנת כיו"ר השדולה למען בעלי חיים בכנסת ופעלה רבות למען זכויות בעלי החיים נפגשה גם פעילים ופעילות עמותת ״בית שאן אוהבת חיות״.

לאחר הפגישות התייחסה חברת הכנסת לביקור המיוחד: ״אני חוזרת מבית שאן עם לב שעולה על גדותיו, מהסיפור של אופיר בן חמו,לירון אברהם וחברי עמותת בית שאן אוהבת חיות. הם הוכיחו שאנשים עם חזון ולב יכולים לשנות מציאות".

 

המשך לקריאה

ח"כ לשעבר פנינה תמנו שאטה קיבלה את אות הגיבור האלמוני

ח"כ לשעבר, פנינה תמנו שאטה, קיבלה את אות הגיבור האלמוני על רקע מלחמתה לשיוויון וכנגד גזענות ואפלייה, ועל פעילותה למען עולי אתיופיה בישראל ולקירוב לבבות בין עדות ומגזרים בחברה הישראלית.

 

בנאום בעת קבלת האות היא אמרה "ממרטין לותר קינג למדתי שמאבק אשר שורשו באהבת אדם סופו לנצח. מאבק ששורשו באמונה עזה יש בכוחו לגרש את הפחד ותחושת הבדידות במציאות לא צודקת.זה כבוד גדול לקבל את האות המאוד סמלי. אני נרגשת מאוד מקבלת האות מהארגון". 

 

 

המשך לקריאה

סימנים מקדימים לאירועי לב

משפחת יש עתיד החליטה שכדי להנציח את זכרו של ראש מטה יהוד - נווה מונסון, עמית גיטלי ז"ל, נעשה ככל שביכולתנו כדי להפיץ את הסימנים המקדימים המובילים להתקף לב.

 

עמית היה רק בן 37 והשאיר אחריו אישה, תמר, ואת נגה בת ה-4. עמית הרגיש לא טוב כל חג הפסח, אבל לא הכיר את הסימנים המובילים להתקף לב ולא ידע שהוא צריך ללכת לבית החולים. בשלב מסויים הלך לנוח ולא התעורר עוד. עמית היה איש שכל כולו ערכים ודאגה לזולת. אנחנו מאמינים שזה מה שהוא היה רוצה שנעשה.

 

ראש מטה השטח, בועז טופורובסקי: "הכרתי את עמית לפני מספר חודשים ומייד היה לי ברור שהוא האדם להוביל את מטה יהוד-מונוסון. עמית היה אדם ערכי, שטובת המדינה ועתידה היו חשובים לו. נדירים אנשים כמוהו והיה ברור לי שלעמית עתיד מבטיח.עצוב וכואב". 

המשך לקריאה

הרשמה לניוזלטר

מנויי הניוזלטר של יש עתיד יודעים הכל ראשונים
אנחנו לא מזבלים ותמיד ניתן להסיר את ההרשמה
בלחיצת כפתור

להשפיע מבפנים

בואו להתנדב